Дослідження функції зовнішнього дихання необхідно проводити

Filed Under (легені) by on 09-11-2007

Tagged Under : , , , , , ,


легені - Дослідження функції зовнішнього дихання необхідно проводити

З. Попович, 1971; Т. Д. Кузнецова, 1970; З. Т. Пеліх, 1974, і ін.).
Самая подробная информация лечение туберкулеза медведками на сайте. Автори указують на зниження частоти дихання і МОД, поліпшення показників бронхіальної прохідності, зниження енергетичних витрат на легеневу вентиляцію, зменшення артеріальної гипок-семії, нормалізацію газового складу і кислотно-лужної рівноваги крові.

Дослідження функції зовнішнього дихання необхідно проводити →

Дослідження функції зовнішнього дихання у дітей з хронічними пагноїтельнимі захворюваннями

Filed Under (легені) by on 08-11-2007

легені - Дослідження функції зовнішнього дихання у дітей з хронічними пагноїтельнимі захворюваннями

При обширній, особливо двосторонньою, протяжності поразки легенів частіше виявляються функціональні ознаки перерастяжепія легеневої тканини, чреваті небезпекою структурних змін, втратою еластичності і порушенням кровопостачання альвеол.
В той же час, не дивлячись на грубі патологічні зміни і гнійну інтоксикацію, у більшості дітей зберігаються ще порівняно хороші резервні можливості апарату зовнішнього дихання.
Способы нарезки металлической пружины для переплета. Разом із загальною тенденцією погіршення функціонального стану апарату зовнішнього дихання при наростанні об’єму анатомічних змін наголошуються великі індивідуальні відмінності і відсутність повного паралелізму між функціональними і анатомічними порушеннями.
Патофізіологічний аналіз отриманих при комплексному дослідженні даних дозволяє встановити характер і ступінь порушень функції зовнішнього дихання у кожного хворого.
Дослідження функції зовнішнього дихання, входивши в план клінічного обстеження хворого, є необхідним при рішенні питань функціональної операбельності, предоперациоппой підготовки і оцінки ефективності операцій на легенів в катамнезе.

Дослідження функції зовнішнього дихання у дітей з хронічними пагноїтельнимі захворюваннями →

Причини розвитку артеріальної гипоксемії

Filed Under (легені) by on 07-11-2007

легені - Причини розвитку артеріальної гипоксемії

Вініцкая, 1963, 1970).
Тому проба з вдиханням 100% кисню, рекомендована багатьма авторами для диференціації анатомічного і функціонального шунтування, навряд чи може бути придатна. З цією метою слід застосовувати пробу з вдиханням змішай з 30-40% кисню. В цьому випадку відбувається донасищеніє гемоглобіну артеріальною кров′ю при всіх причинах гипоксемії, за винятком анатомічного шунта.

Причини розвитку артеріальної гипоксемії →

Дифузійна здатність легенів при бронхоектатичній хворобі

Filed Under (легені) by on 06-11-2007

легені - Дифузійна здатність легенів при бронхоектатичній хворобі

У ряду обстежених хворих дітей з пониженою DLC0 не спостерігається артеріальною гипоксемії.
В більшості випадків тільки поєднання декількох чинників (нерівномірність альвеолярної вентиляції, порушення вентіляционно-перфузіонних відносин і зниження дифузії) веде до зниження оксигенації крові в легенів.
Виявлення у дитини з бронхоектазами зниження дифузійної здатності легенів може указувати на ‘значні аклеротічеакие зміни в легеневій тканині.

Дифузійна здатність легенів при бронхоектатичній хворобі →

Обструктивні порушення піддаються терапії

Filed Under (легені) by on 05-11-2007

легені - Обструктивні порушення піддаються терапіїОбструктивні порушення піддаються терапії →

Легені

Filed Under (легені) by on 04-11-2007

легені - Легені

Механічна вартість 1 л вентиляції складала 156,3-188,1%.
Збільшення роботи дихання відбувалося за рахунок зростання як динамічного, так і еластичного компонентів, тобто було наслідком підвищення бронхіального опору і збільшення ригідності легенів.

Легені →

1 2 3