Безоперационниє методи лікування геморою

Filed Under (Геморой) by on 02-03-2009

Tagged Under : , , , , , ,


« Мазь Preparation H для лікування геморою знову в Ізраїлі   |   Лікування геморою »

Геморой - одне з «найпопулярніших» захворювань людства. Пригадаємо строчки А. С. Пушкина з «Євгенія Онегина»: «Хворих тісниться блідий рій: хто жертва чести бойовий, хто почечуя, хто Кипріди.».
Практично кожна людина хоч раз в житті стикається з цією хворобою, і виникає проблема: як лікувати, чим лікувати і як швидше стати здоровою і активною людиною, повною життєвих сил. Тим більше що сучасний ритм життя не дозволяє надовго «виходити з ладу».
Пігулки допомагають на короткий час, операція - процес малоприємний, і його відкладають до останнього, прагнучи уникнути тривалого і неприємного відновного післяопераційного періоду.

Дійсно, раніше єдиним дієвим методом лікування геморою було хірургічне втручання. Тепер з появою радикальних безоперационних методик ситуація в корені змінилася. Це якраз ті методики, які використовуються частішим і краще всього, якщо звичайно хвороба не знаходиться в стадії, коли можлива лише операція. Ці методики відрізняє:

  • Висока ефективність, зіставна з результатами хірургічного видалення гемороїдальних вузлів
  • Мінімальний ризик ускладнень
  • Лікування проводиться амбулаторно. Звичний ритм життя пацієнта не міняється. Після маніпуляції не потрібний лікарняний лист і зберігається працездатність.
  • Процедури комфортніші, ніж операція, немає важкого і тривалого відновного періоду
  • Пацієнт швидко і безболісно позбавляється від геморою і повертається до нормального життя в максимально короткі терміни з добрими найближчими і віддаленими результатами.

На сьогоднішній момент існує декілька найбільш поширених і ефективних безоперационних методик лікування геморою - інфрачервона фотокоагуляція, ськлеротерапія і перев′язка (легування) гемороїдальних вузлів латексними кільцями. Зупинимося на кожному з них.
Геморой


Схожі записи