Анальна тріщина

Filed Under (Геморой) by on 07-03-2009

Tagged Under : , , , , , ,


« Як Справиться Із Замками І Гемороєм Під час Вагітності   |   Безоперационниє методи лікування »“Тріщина заднього проходу - хвороба мала, але така, що заподіює великі страждання, лікування від якої приносить людям

справжню радість” Р.К. Беннет, 1962 р.

Подаруй, немає іншого такого проктологичеського захворювання, пов′язаного з великим нерозумінням, як між колегами проктологами і “непроктологамі”, так і між проктологами і пацієнтами, як анальна тріщина.
У свідомості багатьох лікарів, анальна тріщина затвердилася під “масками” інших проктологичеськіх захворювань як те: геморой, анальні бахроми, анальний криптит, внутрішній свищ та інші. Вона як би “мімікріруєт” під них.
частотный преобразователь для электродвигателя Не говорячи вже про пацієнтів, які іноді самі ставлять собі проктологичеськіє діагнози, проводять недостатнє, або не зовсім правильне лікування, і при розвитку такого неприємного ускладнення анальної тріщини, як патологічний спазм (стиснення) заднього проходу, звертаються до доктора на стадії, коли похід в туалет приводить до больового шоку і падіння з унітазу.
З іншого боку, при вчасному звертанні, навіть мінімальні за об’ємом оперативні або інша допомога проктолога, приводять до ефективного і надійного лікування від анальної тріщини.

Серед захворювань проктологичеського профілю тріщини заднього проходу займають по різних статистиках 2-3 місця після геморою і парапроктитів. Нерідко також зустрічаються неприємні для пацієнта поєднання типу - геморой плюс тріщина, свищ плюс тріщина, які також здоров′я не додають, а лікування вимагає декілька різного.

Причиною розвитку анальних тріщин є порушення акту дефікациі, як у вигляді замків, так і проносів, пов′язані з обширним переліком гастроентерологічних захворювань, фізіологічних станів (вагітність, пологи), і різної природи травми заднього проходу.

Розрізняють:

- гострі (3-6 місяців)

o-
Геморой


Схожі записи